HakkımızdaLorex Dezenfektan

Cleaning Secret Fabrika Cleaning Secret Laboratuvar

Akburan End. Tem. 2006 yılında endüstriyel, evsel ve profesyonel temizlik ürün alanında, ürün kalitesinden ödün vermeden kalite standartları çerçevesinde üretim yapmaktadır. Firmamız 3000 m2 alanda üretimini sürdürmete olup, yıllık 1.500.000 ton üretim kapasitesine saghiptir. 300'ü aşan ürün çeşitlerimiz ile başlıca ürtim konularımız; çamaşır hijyeni, mutfak hijyeni, zemin ve bina bakımı, oto grupları ve kişisel hijyen olup, ürünlerimiz tüm gerekli TSE, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve ISO üretim bildirim belgelerine sahiptir.

Firmamız kurumsallaşmayı hedef alıp, paylaşımcı ve katılımcı üreyim modelini benimsemektedir. Türkiye'de endüstriyel temizlik alanında lider olma yolunda Cleaning Secret markamız ile deneyimli teknik personel, gerekli birikim ile AR-GE çalışmalarına verdiği önem sayesinde adaletçi, yenilikçi, yerli sermayeye inanmış, çevreye ve insana saygılı bir kuruluş haline gelmiştir. Bu yönde yapılan çalışmalar firmamıza uluslararası pazarda rekabet edebilme gücünü vermiş, ihracat kapılarını da sonuna kadar açmıştır. Teknolojiyi ve gündemi çok yakından takip eden deneyimli kadromuz, faliyetleri ile kısa zamanda öz bilgi ve çevre birikimini sürekli arttırmaktadır.

Her türlü ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulacağınız ürün portfoyümüzü ve uzman kadromuz ile kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.